'בית האמנים' ברמת בית שמש נחלץ למען ילדי הדרום
פורסם באתר בתאריך: 03/12/2013

גרסה להדפסה
שלח לחבר
    "מי שרואה את העיניים המפוחדות של ילדי הדרום, ומבחין איך המבט העצוב מתחלף לחיוך של תקווה, מבין את החשיבות שיש בלשמח ולעודד ילדים אלו", כך אומרים ב'בית האמנים - רמת בית שמש' שפתחו במבצע 'ענני שמחה' בשל המצב המתוח והמלחמתי בערי הדרום.  
 
ב'בית האמנים' ברמת בית שמש שהוקם רק בתקופה האחרונה ביוזמה משותפת של עיריית בית שמש וקרן רמת בית שמש, החליטו לא לבזבז זמן יקר, ולגייס את עשרות אמני השירה והנגינה ברמת בית שמש למען ילדי הדרום.
 
במבצע מזורז של 'בית האמנים' נרתמו אמני השירה והנגינה להופיע בפני ילדי הדרום, במיוחד בקרב הילדים שיצאו בצורה מאורגנת לאזורים השקטים בארץ, ולהשתלב בחינם בתוכניות שנערכות עבור הילדים.
 
ראש עיריית בית שמש מר משה אבוטבול אמר כי זה כבוד גדול לראות את אמני בית שמש מתנדבים למען ילדי הדרום, ונוטעים בקרבם עידוד ושמחה, והוסיף כי ללא ספק הרגשת האחווה תורמת להרמת המורל והמצב רוח.
 
מ'קרן רמת בית שמש' נמסר כי הצוות המשרדי של הקרן ערוך לקבל את ההזמנות ממארגני האירועים ומנהלי המוסדות, והם יעשו הכל בכדי להתאים אמן לכל מסיבה ואסיפה.
 
יצויין כי מארגני ימי חופש ומנהלי מוסדות בערי הדרום, שרוצים שאמני 'בית האמנים' יופיעו בפני ילדיהם, יפנו למוקד העירוני של עיריית בית שמש 02-9909997.