בפגישה חגיגית בלשכת ראש העיר משה אבוטבול הוחלט: יהודקו הקשרים התרבותיים בין בית שמש לעיר התאומה קוקו
פורסם באתר בתאריך: 04/12/2013

גרסה להדפסה
שלח לחבר
הוענקה מתנת הערכה לכנר המוכשר דניאל אסקרוב ששב מהופעות בפני אלפים מתושבי קוקו * המשלחת מקוקו הזמינה את חברי 'בית האמנים - רמת בית שמש' לערוך תערוכת יצירות בפלורידה

"בית שמש כולה מכבדת את תושבי העיר קוקו, אנשים נפלאים אוהבי ישראל, ולכבוד הוא לבית שמש לארח משלחת מכובדת מטעם עירנו התאומה קוקו שבפלורידה", כך אמר ראש עיריית בית שמש מר משה אבוטבול בטכס קבלת פנים למשלחת מהעיר התאומה קוקו, שהגיעה לבקר בבית שמש.
 
חברי המשלחת בראשותו של מר רון שלטון מתאם הקשרים עם ערים תואמות מטעם עיריית קוקו, הגיעו לביקור מרשים בבית שמש, במהלכו ערך לכבודם ראש העיר טקס קבלת פנים בלשכתו.
 
במהלך הטכס העניק ראש העיר יחד עם רון שלטון מתנה מיוחדת לכנר הצעיר והמוכשר דניאל אסקרוב תושבי העיר וחניך הקונסרבטוריון העירוני, שהעפיל במרומי ההצלחה וזכה לקצור פרסים יוקרתיים בכמה וכמה תחרויות בינלאומיות וארציות. אסקרוב ביקר בעיר התאומה קוקו להזמנתם, וערך סבב הופעות בקרב אלפים מתושבי קוקו והערים הסמוכות.
 
בדברי ברכתו עמד ראש העיר משה אבוטבול על חשיבות הידוק הקשרים בין הערים, וציין כי אין כמו אמנות ויצירה בכדי לחבר ולגשר על פערים. "הכנר המוכשר דניאל היה שגריר של כל בית שמש, יש לנו גם 'בית אמנים' שאנו מאוד מקדמים ברמת בית שמש, וגם להם יש מה להציג ולהראות לתושבי קוקו", אמר ראש העיר.
 
מר רון שלטון ראש המשלחת, תיאר את ההצלחה המרובה שהייתה לכנר דניאל בסבב ההופעות שערך בקוקו, והוסיף כי זה מעיד על החיבה הגדולה בקרב תושבי קוקו לתושבי בית שמש. "נשמח להמשיך במסורת זו, ולערוך בעירנו גם תערוכת יצירת של חברי 'בית האמנים', ואין לי ספק שזה יביא לחיזוק הקשר בין הערים ובין תושביהם", אמר מר שלטון.

במהלך קבלת הפנים החגיגית נשאו דברי ברכה גם מר מאיר מלכה שסיפר על ראשית יצירת הקשר בין בית שמש לעיר קוקו, ושיבח על מיסוד הקשר והפיכתו לדו-סטרי. וכן מר עמית פיקס והזמר יוסף חיים שוואקי נציגי 'בית האמנים - רמת בית שמש' המשותף לעירייה ול'קרן רמת בית שמש', שציינו בדבריהם מספר פרויקטים שניתן לערוך במשותף ולהגביר את שיתוף הפעולה בין הערים.
 
את קבלת הפנים סיים ראש העיר מר משה אבוטבול בבקשה אישית ממר רון שלטון וחברי המשלחות של עיריית קוקו, להיות שגרירים נאמנים לעיר בית שמש, ולהביא את סיפורה המרתק של העיר שתוך שני עשורים הגדילה את מספר תושביה פי 4, בקרב ידידים ותומכים שיסכימו להכנס לשותפות עם פרוייקטים תרבותיים מובילים שנעשים בבית שמש.